از ما بپرسید


  آیا شما هم سوالی دارید؟

  سوالات متداول از مشاوران ما

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا پرسش خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  اتوماسیون و ماشین سازی صنعتی چیست؟

  اتوماسیون صنعتی به استفاده از رایانه ها به جای نیروی انسانی برای کنترل دستگاه ها و فرآیندهای صنعتی میگویند. اتوماسیون یک لول بالاتر  از مکانیزه کردن است. مکانیزه کردن یعنی فراهم کردن دستگاه هایی که به نیروی انسانی برای انجام بهتر کارهایشان کمک کند. مشهور ترین بخش اتوماسیون صنعتی ربات ها می باشند.انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی برای کارکردهای  متفاوت وجود دارد مانند ماشین آلات  صنعتی تولید، ماشین آلات  صنعتی تست، ماشین آلات صنعتی قالب سازی و… اشاره کرد. هدف ساخت و طراحی دستگاه های صنعتی ،اجرای اتوماسیون،صرفه جویی در و… می باشد.

  کاربرد ماشین سازی صنعتی چیست؟

  در عصر جدید اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در صنایع و فرایند های مختلف صنعتی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. صنایعی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی و صنایع خودرو سازی و دیگر صنایع نیازمند دستگاه های صنعتی و ابزار آلات بسیار حساس و دقیق می باشند. پیشرفت های تکنولوژی در دهه های اخیر در کنترل پروسه و اندازه گیری پارامتر های مختلف صنعتی از قبیل فشار،جریان ، دما و… موجب افزایش کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید شده است.

  مزیت های اتوماسیون صنعتی چگونه است؟
  • قابلیت تکرار پذیری پروسه ها و فعالیت ها
  • بهبود کیفیت محصولات نهایی تولید شده
  • بهبود سرعت و کمیت تولید
  • افزایش سرعت و دقت در کنترل کیفیت
  • کاهش دادن ضایعات و پسماند های تولید
  • بهبود بهره وری واحد های صنعتی
  • بالا بردن ضریب ایمنی

  مشخص ترین و اصلی ترین هدف  واحد های صنعتی بهبود سطح کیفیت و کمیت محصولات تولیدی است.وظیفه ی  مدیران صنایع تلاش جهت رسیدن به این هدف مهم می باشد. جهت  افزایش کمیت و کیفیت یک محصول، باید از ماشین آلات  پیشرفته و اتوماتیک استفاده نمود.

  دستگاه های صنعتی که بیشتر مراحل کاری آن ها به صورت اتوماتیک انجام شود و نیاز آن به عوامل انسانی کمتر باشد. اینگونه ماشین آلات برای کارکرد صحیح نیاز به یک بخش کنترل فرمان اتوماتیک دارند،که اغلب از یک سیستم کنترل قابل برنامه ریزی در این قسمت استفاده میشود.قسمت کنترل قابل برنامه ریزی مطابق با الگوریتم کاری ماشین،برنامه ریزی شده و می تواند مطابق با شرایط لحظه ای به عملگر های دستگاه فرمان بدهد و در نهایت دستگاه را کنترل کند.

  سایر سوالات

  ساخت قطعات کوچک و بزرگ انجام می پذیرد؟

  تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.

  آیا نصب تمام خط تولیدات انجام می شود؟

  ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.